Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

Akadia Bebek Odası - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
Akadia Bebek Odası
Ürün Kodu: 123
Stok Durumu: 10 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım içeriği: 1 adet 3 kapaklı dolap, 1 adet şifonyer, 1 adet büyüyebilen beşik (80*180) ve 1 adet ortopedik yaylı yatak (80*130) hediyedir fiyata dahil degildir.
Ürünümüz TSE, ISO 9000, E1 (KANSOROJEN MADDE İÇERMEZ), KURŞUNSUZ POLİÜRETAN BOYA, İNSAN ÇEVRE VE GÜVENLİK ÜÇGENİNDE ÜÇLÜ SORUMLULUK BİLİNCİ, AKZO NOBEL GÜVENCESİNDE KULLANILAN BİRİNCİ SINIF VE GÜVENLİKLİ BOYA KALİTESİ ile üretilmekte dir.
Renkli tasarımı parlaklığını lake boya ile tamamlamakta, bunun yanında üstün aerodinamik tasarımı ile bebeğinizin rahat edeceği bir sallanma mekanizması sağlamaktadır.
Komple demonte özelliği ile isteğe göre toplanıp paketlenme veya gerektiğinde evden eve taşıma kolaylığı sağlar. Bir arıza nedeniyle tüm ürünü değiştirme zorunluluğunun olmadan arızalı parça değişiminin kolay ve zahmetsiz olmasını sağlamakta dır. Ürünle beraber içersinde münferit kurulumlar için kurulum şeması bulunmaktadır.
Ürün temizliğini hafif nemli bir bezle silinebilir ve suya maruz kalmamalıdır. Kullanım şartnamesine uyulduğunda 2 yıl süre ile garantilidir. Beşik sallanabiliyor ve ön korkuluğu asansörlüdür. Ürün suntalam bir üründür. 70x180 ebatında ortopedik yatak ile uyumludur.
NOT: Tüm bebek odası modellerimizde ortopedik yaylı yatak hediyedir.

ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİK(cm)DERİNLİK(cm)
ACADİA 3 KAPAKLI DOLAP 140 207 52
       
ACADİA ŞİFONYER 85 85 45
       
ACADİA 80*180 BEŞİK 184 105 87
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
1.5699