Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

Almira Air Koltuk Takımı - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
Almira Air Koltuk Takımı
Ürün Kodu: SLN-2865
Stok Durumu: 10 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım içeriği: 3+2+1+1 den oluşmaktadır.
Almira air modelimizin 3'lü ve 2'li modülü çok kolay yatak olabilen ve istenirse normal oturum dışında basit bir hareketle derin oturum olabilen özel bir tasarımdır. Ürününümüzde bulunan CSS mekanızması sayesinde koltuğa, kolayca tek dokunuş ile konforlu bir dinlenme modülüne veya rahat bir yatağa çevirebilirsiniz. Kiev'in oturum minderi CNC kesim süngerdir. Oturum minderinde kullandığımız 35 denste soft sünger yük artıkça gösterdiği direnci arttıran, vücudun şeklini alarak oturum konforunu yükselten ve kullanım ömrü uzun olan birinci sınıf süngerdir. Oturum minderlerinin çıkarılıp yıkama özelliğine sahip olup sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ürünün iskeletinde kullanılan PBS mekanizması 10 yıl garantilidir. Ürünümüzün ayakları ahşap olup plastik geçme patikler kullanılmaktadır. Bölece parkeleriniz hiç bir şekilde zarar görmez. Ayrıca yerden yüksek ayakları sayesinde zemin temizlenmesi konusunda bu modelimiz sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ürünümüzde farklı kumaş seçenekleri ve ahşap renkleri için müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

NOT: Koltuk takımlarımız da tekli bejerler opsiyonel olarak değişmekterdir. Ayrıca ürünler ile ilgili almak isterseniz  müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİK(cm)DERİNLİK(cm)
ALMİRA AİR  ÜÇLÜ 220 86 104
ALMİRA AİR İKİLİ 185 86 104
POLO BERJER 85 79 79
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
2.9366