Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

ARMADA YATAK ODASI - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
ARMADA YATAK ODASI
Ürün Kodu: MZFR-22465
Stok Durumu: 2 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 11,367.46 TL (KDV Dahil)
Eski Fiyat : 14,209.32 TL
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

takım İçeriği 1 adet gardırop,1 adet karyola,1 adet şifonyer ,1 adet şifonyer + ayna,2 adet komodin Karyola Başlığı Sunta üzerine sünger + kumaş döşenerek üretilmiştir. Karyola Çerçevesi Sunta üzerine sünger + kumaş döşenerek üretilmiştir. Yatak Ölçüsü 160x200 Gardırop Malzemesi Gövde, 1. kalite sunta-lam malzeme ile, ön kapaklar ise MDF üzeri lake boya ile üretilmiştir. Gardırop Kapak Fonksiyon 160 x 200 cm'dir. Komodin Malzemesi Gövde, 1. kalite sunta-lam malzeme ile, ön kapaklar ise MDF üzeri lake boya ile üretilmiştir. Şifonyer Malzemesi Gövde, 1. kalite sunta-lam malzeme ile, ön kapaklar ise MDF üzeri lake boya ile üretilmiştir. Baza Fonksiyonu Gövde, suntalam malzeme ile, ön kapaklar ise MDF üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar poliüretan döküm malzemedir. Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız. Ek Bilgiler Şifonyer aynası fiyata dahildir. Malzeme MDF Aydınlatma Özelliği Sunta üzerine sünger + kumaş döşenerek üretilmiştir. Baza Malzemesi Sürgü kapaktan oluşmaktadır. Çekmece/Kapak Mekanizması Yavaşlatıcılı Başlık Tipi Kumaş & deri başlıklı Dolap Tipi Aynalı kapak Karyola Tipi Döşemeli Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİK(cm)DERİNLİK(cm)
DOLAP 260 226  69
KARYOLA 348 150 230
ŞİFONYER 130  85  55
ŞİFONYER AYNASI  66  110   5
KOMİDİN  70  48  55
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
1.996