Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

Bugatti Köşe Koltuk - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
Bugatti Köşe Koltuk
Ürün Kodu: SLN-905
Stok Durumu: 10 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Bugatti modelimiz 3’lü, 3'lü ve köşe modüllü, hem dinlenme modülü hem de standart koltuk takımı olarak tercih edilebilecek bir üründür. Sabit sırt ve kol üstü kapitoneleri ile evinize şıklık katarken seyyar ve sökülebilir oturum minderleriyle temizlik açısından sizlere kolaylık sağlayacak bir üründür. bugatti oturum minderi CNC kesim süngerdir. Bu sayede üründeki ölçü ve konfor özellikleri standartlaştırılmıştır. Oturum kısmında kullandığımız 32 Soft danste sünger yük arttıkça gösterdiği direnci arttıran, vücudun şeklini alarak oturum konforunu yükselten ve kullanım ömrü uzun olan birinci sınıf süngerdir. Ayrıca oturum minderlerinde kullanılan fermuar sistemi sayesinde sabit bir koltuk olduğu halde temizliği kolay bir üründür. Ürünümüzün ayakları ahşap olup plastik geçme patikler kullanılmaktadır. Böylece parkeleriniz hiçbir şekilde zarar görmez.

ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİK(cm)DERİNLİK(cm)
KÖŞE  328    328
       
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
0.692