Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

Buton Yemek Odası - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
Buton Yemek Odası
Ürün Kodu: 151
Stok Durumu: 10 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım içeriği: 1 adet masa, 1 adet konsol ve aynası, 6 adet sandalye den oluşmaktadır.
Masa: Masa üst tabla 1.sınıf amerikan ceviz kaplama ve dış yüzey tamamen ahşaptır. İç dizayn için suntalam kullanılmaktadır. Ön yüzler lake boya kullanılmış dır. Masa tablası ortadan açılarak büyür. İsteğe göre boyalı kısımlara farklı renkler de uygulanabilir. Kanserojen madde içermeyen boya kullanılmıştır. 
Konsol: Konsol üst tabla 1.sınıf amerikan ceviz kaplama ve dış yüzey tamamen ahşaptır. İç dizayn için suntalam kullanılmaktadır. Ön yüzler lake boya kullanılmış dır. Masa tablası ortadan açılarak büyür. İsteğe göre boyalı kısımlara farklı renkler de uygulanabilir. Kanserojen madde içermeyen boya kullanılmıştır.
Sandalye :
 Sandalye iskeleti masiften elde edilmiştir. Sandalyenin kaplaması özel düz ve desenli kumaştır. Farklı kumaş seçenekleri için müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz. Ayakları masifitr. Döşemesinde sünger kullanılmıştır. 
NOT: 
Ahşap bakımı mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız. Tüm parçalar demonte gönderilir.

 

ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİL(cm)DERİNLİK(cm)
BOSTON MASA 170+38 78 95
BOSTON  KONSOL 202 80 47
BOSTON GÜMÜŞLÜK 104 170 47
BOSTON  SANDALYE 47 90 60
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
0.689