Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

Domino Koltuk Takımı - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
Domino Koltuk Takımı
Ürün Kodu: SLN-2830
Stok Durumu: 10 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım içeriği: 3+2+1+1 den oluşmaktadır.
Domino 3'lü ve 2'li çok kolay yatak olabilen özel bir tasarımdır. Ürünümüzde bulunan PBS mekanızması sayesinde koltuğu kolay hareketle 140*180 cm boyutlarında iki kişilik rahat bir yatağa çevirebilirsiniz. Domino oturum minderi CNC kesim süngerdir. Oturum minderinde kullandığımız 32 denste soft sünger yük artıkça gösterdiği direnci arttıran, vücudun şeklini alarak oturum konforunu yükselten ve kullanım ömrü uzun olan birinci sınıf süngerdir. Oturum minderlerinin çıkarılıp yıkama özelliğine sahip olup sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ürünün iskeletinde kullanılan PBS mekanizması 10 yıl garantilidir. Ürünümüzün ayakları ahşap olup plastik geçme patikler kullanılmaktadır. Bölece parkeleriniz hiç bir şekilde zarar görmez. Ayrıca yerden yüksek ayakları sayesinde zemin temizlenmesi konusunda bu modelimiz sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ürünümüzün taşınması, yer değiştirmesi ve dar alanlardan kolayca geçebilmesi amacıyla demonte kol uyguluyoruz. Ürünümüzde farklı kumaş seçenekleri ve ahşap renkleri için müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

NOT: Koltuk takımlarımız da tekli bejerler opsiyonel olarak değişmekterdir. Ayrıca ürünleri tekil almak isterseniz  müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.


ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİK(cm)DERİNLİK(cm)
DOMİNO  ÜÇLÜ 226 88 105
DOMİNO İKİLİ 186 88 105
STÜDYO BERJER 80 73 80
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
1.8135