Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

Grand Yemek Odası Premium - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
Grand Yemek Odası Premium
Ürün Kodu: MZFR-5650
Stok Durumu: 10 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım içeriği: 1 adet konsol ve konsol aynası, 1 adet masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır.
Keyifli Anlar Asil Olanla Başlar Bulunduğu mekanlara asil ve mutlak ihtişamlı bir soluk getiren Grand Premium Yemek Odası ile benzersiz premium tutkusunu keşfedeceksiniz…
Konsol: Özel oyma ayaklar ve dört kapaklı olan modülde “GRAND” özel deseni ve boyası kullanılmıştır. Konsol içerisindeki bölmeler geniş ve çok amaçlı kullanım sunmaktadır. Kolsol süsü ahşap dökümden dir.
Gümüşlük: Modül, özel oyma ayaklar ile çift camlı ve boyalı kapaklı olarak kombine edilmiştir. İç kısmında bulunan arkalık kumaşla kaplanarak üzerine kapitone uygulanmış ve farklı bir tarz oluşturulmuştur. Ayrıca “GRAND” özel deseni ve boyası kullanılmıştır.
Masa: MDF olan üst tabla lake ile boyanmıştır. Tüm ayaklarla aynı desende yapılmış özel ayaklar ile bir bütünlük sağlanmış olup, altı – sekiz kişilik olarak tasarlanmıştır.Özel ölçü üretiminde termin süresi 1 hafta uzamaktadır. Ayaklar ahşap dökümdür.
Sandalye: Sandalye iskeleti kayın masif üzerine boyalı malzemedir. Üzerinde açık kahve renk dokuma kumaş vardır. Alternetif kumaş seçenekleri için müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

ÜRÜN ADIGENİŞLİĞİYÜKSEKLİĞİDERİNLİĞİ
GÜMÜŞLÜK 125 178 50
KONSOL 235 84 50
KONSOL AYNASI 173 98 4
MASA 213 79 112
SANDALYE 50 101 65
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
0.8538