Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

Karina Yemek Odası - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
Karina Yemek Odası
Ürün Kodu: 150
Stok Durumu: 10 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım içeriği: 1 adet masa, 1 adet konsol ve aynası, 6 adet sandalye den oluşmaktadır.
Masa: Masa üst tabla 1.sınıf MDF üzeri ceviz kaplama ve dış yüzey tamamen ahşaptır. İç dizayn için suntalam kullanılmaktadır. Ön yüzler lake boya kullanılmış olup boyalı kısımlara farklı renkler de uygulanabilir. Kanserojen madde içermeyen boya kullanılmıştır. Ayaklar 1. sınıf kızılağaçtır. 
Konsol: Konsol üst tabla 1.sınıf MDF üzeri ceviz kaplama ve dış yüzey tamamen ahşaptır. İç dizayn için suntalam kullanılmaktadır. Ön yüzler lake boya kullanılmış olup boyalı kısımlara farklı renkler de uygulanabilir. Kanserojen madde içermeyen boya kullanılmıştır. Ayaklar 1. sınıf kızılağaçtır.
Sandalye :
 Sandalye iskeleti masiften elde edilmiştir. Sandalyenin kaplaması özel düz ve desenli kumaştır. Farklı kumaş seçenekleri için müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz. Ayakları masifitr. Döşemesinde sünger kullanılmıştır. 
NOT: 
Ahşap bakımı mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız. Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİL(cm)DERİNLİK(cm)
KARİNA MASA 180 77 90
KARİNAKONSOL 190 82 46
KARİNA SANDALYE 47 105 47
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
0.8282