Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

Lady Koltuk Takımı - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
Lady Koltuk Takımı
Ürün Kodu: ADA-2810
Stok Durumu: 10 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım içeriği: 3+3+1+1 den oluşmakta dır. 3'lü lerin her ikisi de sabit bir takımdır. Ürünün yerden yüksek olması temizlik açısından rahatlıık veriyor. Ürün iskeletinden fırınlanmış kayın ve gürgen ağacından üretilmiştir. Oturum minderlerinde 36 DS olup 8+8 kalınlıkta süngerlerin arasına 300 gr vatka elyaf sarılıp üzeri 120 gr vatka elyaf ile çevrilip üstüne file çekilir. Ahşap görünümlü boyalarda şeffaflık özelliği bulunmaktadır. Gümüş ve varak boyalarımızda akrilik (oto boyası)kullanılmaktadır. Ürünlerimizde kullanılan boyalar kansarojen madde içermemektedir. Ürünlerde kadife kumaş kullanılmaktadır. Kesime gelen kumaşlar kalite kontrol makinesi ile kontrol edilir. Kumaşlarımız bilgisayar ortamında gerber marka CNC makinesi ile hassas tekli kesim olup sıfır hata ile kesilmektedir. Alternatif renk seçenekleri için müşterihizmetleri ile irtibata geçiniz. Kumaşlarımız kesildikten sonra dikiş kısmında durkop adler ve poff dikiş makineleri ile dikilmektedir.
NOT: Ürün ile ilgili bilgi için müşteri hizmetleri ile görüşünüz...

ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİK(cm)DERİNLİK(cm)
LADY  ÜÇLÜ  223  96  88
LADY BERJER  100  76  96
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
1.1544