Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

Lexus Yemek Odası - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
Lexus Yemek Odası
Ürün Kodu: MZFR-5655
Stok Durumu: 10 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)

Renk Seçin:
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
Takım içeriği: 1 adet masa, 1 adet konsol, 1 adet konsol aynası ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır.
Masa: Masa üst tablası starwood marka MDF tabladır üzerine sedef renk parlak fırın boyası uygulanmıştır. Masa kenarlarında l bant geçmiştir. Tabla kalınlığı 5 cm dir. Ayaklar özel formda döküm malzemeden üretilmiştir. Masa tablası sabittir açılma özelliği yoktur. Masa opsiyonel ölçüleri 180 cm ve 200 cm ölçülerde üretilebilir. Özel ölçü üretiminde termin süresi 1 hafta uzamaktadır.
Konsol: Konsol kapakları MDF malzemeden üretilmiş üzerine sedef renk parlak fırın boyası uygulanmıştır. Kapaklara cnc makina ile işlenmiş özel desenle ürün tasarımı farklılaştırılmıştır. Kayar kapak mekanizması sayesinde fazla yer kaplamadan kapakları açıp rahatça kullanbilirsiniz. Gövde ve raflarda ise  1. sınıf E1 normlarında 18 mm tabla kullanılmıştır. Ayaklar özel formda döküm malzemeden üretilmiştir. Konsol aynası konsola dahildir.
Gümüşlük: 3 ahşap ve 3 cam rafdan oluşmaktadır. Camlı raflar led ışıklıdır. Kapaklarda ise çerçeveli cam kullanılmıştır. Bir kapak üzerinde cama desen işlenmiştir. Konsol kapakları ile desen bütünlüğü elde edilmiştir. Kapaklarda bas aç özelliği vardır kulp kullanılmamıştır. Ayaklar özel formda döküm malzemeden üretilmiştir.
Sandalyeler: Sandalye iskeleti kayın masiften elde edilmiştir. Döşemesinde 32 dansite sünger kullanılmıştır. İpek mat kadife kumaş  işçiliği ile döşenmiştir. Ayak rengi takıma uygun olarak beyaz boyanmıştır. Dilerseniz sandalye için kumaş rengini değiştirebilirsiniz. Kumaşkartelası için müşteri hizmetlerimize danışabilirsiniz.

ÜRÜN ADIGENİŞLİĞİYÜKSEKLİĞİDERİNLİĞİ
GÜMÜŞLÜK 130 170 52
KONSOL 230 84 52
KONSOL AYNASI 112 112 2
MASA 200 83 100
SANDALYE 50 101 65
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (1)

EVE ALIYORUM - 2016-01-11 13:39:38

Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. SAYGILARIMIZLA.

Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
0.7879