Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

LUNA YATAK ODASI - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
LUNA YATAK ODASI
Ürün Kodu: MZFR-22450
Stok Durumu: 2 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım içeriği: 1 adet dolap, 1 adet karyola, 2 adet komodin ve 1 adet şifonyer ve aynadan oluşmaktadır.
Karyola yatak başı üst bölmesi özel formda döküm malzemeden üretilmiştir. Sertex suni deri kapitone işçiliği ile döşenmiştir. Karyola çerçevesinde döküm parçaları sedef parlak fırın boya ile boyanmıştır. Ayaklar özel formda döküm malzemeden üretilmiştir. Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.
Dolap da gövde, suntalam malzeme ile, ön kapaklar ise MDF üzeri lake boya ile üretilmiştir. Tüm dolap sedef parlak fırın boya ile boyanmıştır. 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. 4 adet stop mekanizmasıyla güvenle açıp kapatabilirsiniz. Dolap içi aydınlatma özelliği dolap askılıkları ışıklıdır, otomatik sensörlü ışık özelliğine sahiptir.
Komodin malzemesi MDF olup tamamı sedef parlak fırın boya ile boyanmıştır. Çekmecelerde yavaş kapatma özelliği bulunmaktadır. Ayaklar özel formda döküm malzemeden üretilmiştir.
Şifonyer malzeme MDF olup tamamı sedef parlak fırın boya ile boyanmıştır. Çekmecelerde yavaş kapatma özelliği bulunmaktadır. Ayaklar özel formda döküm malzemeden üretilmiştir. E1 kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Takım TSE belgelidir. Ahşap bakımı mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız. Tüm parçalar demonte gönderilir.


 

ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİK(cm)DERİNLİK(cm)
DOLAP 260 222 70
KARYOLA 192 160 56
ŞİFONYER 115 60 4
ŞİFONYER +AYNASI

 

   
KOMİDİN  75  160 56
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
0.9168