Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

Melisa Bebek Odası - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
Melisa Bebek Odası
Ürün Kodu: 128
Stok Durumu: 10 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım içeriği: 1 adet 3 kapaklı dolap, 1 adet şifonyer, 1 adet büyüyebilen beşik (80*180) ve 1 adet ortopedik yaylı yatak (80*130) hediyedir fiyata dahil değildir.
Ürünümüz TSE, ISO 9000, E1 (KANSOROJEN MADDE İÇERMEZ), KURŞUNSUZ POLİÜRETAN BOYA, İNSAN ÇEVRE VE GÜVENLİK ÜÇGENİNDE ÜÇLÜ SORUMLULUK BİLİNCİ, AKZO NOBEL GÜVENCESİNDE KULLANILAN BİRİNCİ SINIF VE GÜVENLİKLİ BOYA KALİTESİ ile üretilmekte dir. Üretiminde birinci kalite MDF VE KURŞUNSUZ POLİÜRETAN BOYA kullanılmaktadır. Renkli tasarımı parlaklığını lake boya ile tamamlamaktadır. Kurşunsuz poliüretan yüksek kaliteli boya ile çocuğunuzun sağlığı tam olarak güvenlik altındadır.
Ürünlerin Kullanım Avantajları: Komple demonte özelliği ile isteğe göre toplanıp paketlenme veya gerektiğinde evden eve taşıma kolaylığı sağlar. Ayrıca demonte özelliği sayesinde arızalı parça değişiminin kolay ve zahmetsiz olmasını sağlar. Bir arıza nedeniyle tüm ürünü değiştirme zorunluluğu yoktur. Piyasadaki diğer ürünlerde olmayan bir özelliği ile tüm vida yerleri ve deliklerinin fabrikadan açılmış ve hazır olarak gelmektedir. Ürünün temizliğini suya maruz kalmadan hafif nemli bir bezle silinerek yapılmalıdır.
NOT: Tüm bebek odası modellerimizde ortopedik yaylı yatak hediyedir.

ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİK(cm)DERİNLİK(cm)
MELİSA 3 KAPAKLI DOLAP 135 182 56
MELİSA 2 KAPAKLI DOLAP 90 182 56
MELİSA ŞİFONYER 90 85 45
MELİSA 80*130 SABİT BEŞİK 135 110 79
MELİSA 80*180 AÇILIR BEŞİK 184 114 90
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
0.6892