Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

MİLAN MODÜLER KANEPE - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
MİLAN MODÜLER KANEPE
Ürün Kodu: SLN-2810
Stok Durumu: 10 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım içeriği: 3+2+1+1 den oluşmaktadır.
Oslo modelimiz çok kolay yatak olabilen ve istenilirse normal oturum dışında basit bir hareketle tüm modüller (3'lü, 2'li) derin oturum olabilen özel bir tasarımdır. Oturum minderinde kullandığımız 32 denste soft sünger yük artıkça gösterdiği direnci arttıran, vücudun şeklini alarak oturum konforunu yükselten ve kullanım ömrü uzun olan birinci sınıf süngerdir. Oturum ve sırt minderlerinin çıkarılıp yıkama özelliğine sahip olup sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ürünün iskeletinde kullanılan PBS mekanizması 10 yıl garantilidir. Ürünümüzün ayakları ahşap olup plastik geçme patikler kullanılmaktadır. Bölece parkeleriniz hiç bir şekilde zarar görmez. Ayrıca yerden yüksek ayakları sayesinde zemin temizlenmesi konusunda bu modelimiz sizlere kolaylık sağlamaktadır.  Ürünümüzün taşınması, yer değiştirmesi ve dar alanlardan kolayca geçebilmesi amacıyla demonte kol uyguluyoruz. Ürünümüzde farklı kumaş seçenekleri ve ahşap renkleri için müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

NOT: Koltuk takımlarımız da tekli bejerler opsiyonel olarak değişmekterdir. Ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİK(cm)DERİNLİK(cm)
milan modüler koltuk 350 74 100
       
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
1.0095