Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

Milano Yemek Odası - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
Milano Yemek Odası
Ürün Kodu: MZFR-22430
Stok Durumu: 10 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım içeriği; 1 adet masa, 1 adet konsol aynası ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır.
Biraz Modern Biraz Retro Dokusunda doğal ahşap ceviz yansımaları ile modernize edilen kavisli görünümü retro ve ahşap tarzı yansıtırken, yaşam alanlarına modern bir hava da katıyor.
Vitrin; İki kapaklı olan modülün üst kısmı camlı ve tek raftan oluşmaktadır. -Ahşap ayaklar üzerinde bulunan modülde kapakların orta kısımları camlıdır.
Konsol; Dört kapaklı ve yanlara açılır sürgülü sistemlidir. Kapak yüzlerinde ince çizgiler açılmış ve köşeleri yuvarlatılmıştır. Modül bloklarınında gövdesi yuvarlatılmıştır. Ahşap ayaklar üzerinde şık bir görünüme sahiptir. Ahşap kenarları yuvarlatılmış olan ayna çerçevesine ayna monte edilerek estetik bir tasarım elde edilmiştir.
Masa; Üst tabla oval olup, doğal yerli ceviz kaplama üzerine vernik uygulanarak elde edilmiştir. Ayaklar ahşap olup ve takımın bütünüyle zarif bir kombin oluşturmaktadır.
NOT: Ahşap bakımı mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız. Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜRÜN ADIGENİŞLİĞİYÜKSEKLİĞİDERİNLİĞİ
GÜMÜŞLÜK 104 150 47
KONSOL 28   82 47
KONSOL AYNASI 70   70  2
MASA 168+50   77 92
SANDALYE  48   93  62
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
0.8905