Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

ORKİDE SİLVER KOLTUK TAKIMI - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
ORKİDE SİLVER KOLTUK TAKIMI
Ürün Kodu: GRR-2910
Stok Durumu: 2 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım İçeriği Takım , 3+3+1+1'den oluşmaktadır. Kumaş İçeriği Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır. Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır. Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Silenebilir kumaştır. Fonksiyon Özelliği 3'lü koltuk yataklıdır. Mekanizma Özelliği Çek-yat yatak mekanizması bulunmaktadır. Koltuk Yatak Ölçüsü G:115 D:184 cm'dir. İskelet Malzemesi Metal Oturum Yumuşaklığı Orta Sert Oturum Minderi Malzemesi 34 dansite sünger kullanılmıştır. Sırt modeli Sırt Minderli Sırt Minderi Malzemesi Tamamı elyaf malzemeden üretilmiştir. Ayak Malzemesi Ahşap malzemeden üretilmiştir. Ayak Rengi Ayak rengi beyazdır. Demonte Parçalar Tüm parçalar montajlı gönderilir. Ek Bilgiler Patentli ve tamamı çelikten üretilmiş,Türkiye'nin tek iskeleti. Kollarda çelik iskeletttir rutubet ve nemden etkilenmez. Kolların içindeki çelik iskelet;kollardaki sallanma,çökme ve kırılma gibi sorunları engeller. 3,8mm çelik Zig-zag yay;koltuk ve kanepe üretiminde oturma kısımlarında kullanılan lastik kolon veya elastik kolon yerine Zig-zag yay kullanılmaktadır,oturaklarda sağlamlık ve konfor sağlamaktadır. M=1,1 kg sert keçe kullanılmıştır;oturma kısmında yükün eşit dağılmasını sağlar ve süngerin metalle temasını keserek süngeri korur.

ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİK(cm)DERİNLİK(cm)
ORKİDE SİLVER ÜÇLÜ24295101
ORKİDE SİLVER BERJER8110193
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
0.7008