Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

Porto Koltuk Takımı - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
Porto Koltuk Takımı
Ürün Kodu: SLN-2800
Stok Durumu: 10 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım içeriği: 3+2+1+1 den oluşmaktadır.
Porto modelimiz 3’lü, 2’li ve köşe 3’lü modülleriyle hem dinlenme modülü hem de standart koltuk takımı olarak tercih edilebilecek bir üründür. Sabit sırt ve kol üstü kapitoneleri ile evinize şıklık katarken seyyar ve sökülebilir oturum minderleriyle temizlik açısından sizlere kolaylık sağlayacak bir üründür. Porto’nun oturum minderi CNC kesim süngerdir. Bu sayede üründeki ölçü ve konfor özellikleri standartlaştırılmıştır. Oturum kısmında kullandığımız 35 HR danste sünger yük arttıkça gösterdiği direnci arttıran, vücudun şeklini alarak oturum konforunu yükselten ve kullanım ömrü uzun olan birinci sınıf süngerdir. Ayrıca oturum minderlerinde kullanılan fermuar sistemi sayesinde sabit bir koltuk olduğu halde temizliği kolay bir üründür. Ürünümüzde metal ayak üzerine ceviz kaplama yapılmıştır.
NOT: Koltuk takımlarımız da tekli bejerler opsiyonel olarak değişmekterdir. Ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİK(cm)DERİNLİK(cm)
PORTO  ÜÇLÜ 225 71 102
PORTO  İKİLİ 203 71 102
VALS BERJER 68 76 78
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
0.8573