Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

TONİN KOLTUK TAKIMI - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
TONİN KOLTUK TAKIMI
Ürün Kodu: SLN-2945
Stok Durumu: 2 Adet
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım İçeriği: 3+3+1+1'den oluşmaktadır. Estetik tasarımı,  oturum konforu ve ergonomisi ile eşsiz bir üründür. Ürünlerimizin mekanızmaları fabrikasyon dur. Tonin modülünün oturum minderi CNC kesim dir. Bu sayede üründeki ölçü ve konfor özellikleri standarlaştırılmıştır. Oturum kısmında kullandığımız 32 soft sünger yük artıkça gösterdiği direnci arttıran, vücudun şeklini alarak oturum konforunu yükselten ve kullanım ömrü uzun olan birinci sınıf süngerdir. Oturum ve sırt  minderlerinin çıkarılıp yıkama özelliğine sahip olup sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ürünün iskeletinde kullanılan PBS mekanizması 10 yıl garantilidir. Ürünümüzün ayakları ahşap olup plastik geçme patikler kullanılmaktadır. Böylece parkeleriniz hiç bir şekilde zarar görmez. Ayrıca yerden yüksek ayakları sayesinde zemin temizlenmesi konusunda bu modelimiz sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ürünümüzde farklı kumaş seçenekleri ve ahşap renkleri için müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.
NOT: Ayrıca ürünleri tekil almak isterseniz  müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

 

ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİK(cm)DERİNLİK(cm)
TONİN ÜÇLÜ 238 78 104
MOİ BERJER      
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
1.4269