Sepette Ürün Yok
 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  30 Gün İçinde

  İade Hakkı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  Vade Farksız

  Taksitli Ödeme İmkanı

 • EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

  evealiyorum.com'da

  Değişim ve İade Özgürlüğü

Yakut Koltuk Takımı - EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla
Yakut Koltuk Takımı
Ürün Kodu: GRR-2840
Stok Durumu: 10 Adet
Bu üründe %20 indirim bulunmaktadır
Fiyat: 0.00 TL (KDV Dahil)
Adet:
EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla EVE ALIYORUM - Mobilya ve Beyaz Eşya Uygun Fiyatlarla

Takım içeriği: 3+3+1+1 den oluşmaktadır. Her iki 3'lü de açıkma özelliğine sahip olup yatak oluğunda 115*184 cm iki kişilik yatak olmakta dır.
Patentli ve tamamı çelikten üretilmiş Türkiye’nin tek iskeleti. Çelik afif ve sağlamdır. Elektrostatik boya sistemi ile iskeletin tamamı boyalıdır ve paslanmaya karşı maksimum koruma sağlanmıştır. Kolların içerisi de çelik iskelettir rutubet ve nemden etkilenmez. Kolların içerisinde çelik iskelet ; kollardaki sallanma, çökme ve kırılma gibi sorunları engeller.
3,8 mm çelik Zig-Zag yay; koltuk ve kanepe üretiminde oturma kısımlarında kulanılan lastik kolon veya elastik kolon yerine Zig-Zag yay kullanılmaktadır, oturaklarda sağlamlık ve konfor sağlanmaktadır. M2=1,1 kg sert keçe ; oturma kısmında yükün eşit dağılmasını sağlar ve süngerin metalle temasını keserek süngeri korur. Oturaklarda 36 dansite sünger kullanılmaktadır; 36 dansite sünger, dayanıklığı oturum konforunu ve uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Elyaf; elyaf oturum yerinde yumuşaklık hissi uyandırır ve kumaşın deformasyonunu engeller.
Sökülebilir kollar; sökülebilen kollar sayesinde nakliye daha kolay ve hafif  hale gelir . Sökülmüş olarak taşınan kollarda nakliye aşamasında çarpma ve sürtünme sonucu oluşabilecek hasarlar engellenir. Çelik iskelete monte edilen tüm mekanizmalar uzun yıllar sağlıklı çalışır. İskeletler metalden üretildiğinde, mekanizmalar daha sağlam zemine monte edildiği için, daha sağlıklı çalışır ve uzun yıllar arızasız çalışır.
NOT: Farklı renk seçenekleri için müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

ÜRÜN ADIGENİŞLİK(cm)YÜKSEKLİK(cm)DERİNLİK(cm)
YAKUT ÜÇLÜ 232 86 98
YAKUT  BERJER 90 88 90
Sayın Ziyaretçilerimiz, Buradan bizlere aklınıza takılan tüm soruları sorabilir veya ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Adınız:


Email:


Telefon:


Yorumunuz:
Yukarı Çık
0.8417